www.dakota-trading.cz  militaria, western, tramping   

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

Důležité informace.

1. Způsoby dodání a dodací podmínky.

a. Zboží Vám zašleme na dobírku, poštou. Zaplatíte jej při převzetí. U objednávky do hodnoty 4 999,- Kč je k ceně zboží připočítáván zasílací poplatek 160,- Kč. U rozměrnějších, nebo těžších zásilek je cena za dopravu vyšší a obvykle ji sjednáváme dohodou. U drobnějších zásilek se snažíme o nižší poštovné dle váhy zásilky. Dle informací České pošty lze přesný ceník zásilek na dobírku najít na jejich internetových stránkách. Pokud se o to chcete pokusit, přejeme Vám hodně štěstí. Nám se to za čtvrt století naší existence ještě nepovedlo. Ve snaze ušetřit Vám peníze za poštovné, zasíláme menší zásilky via www.zasilkovna.cz, ( průměrná cena za doručení činí 100,-Kč. Podrobnější údaje na internetových stránkách zmíněné firmy), ty si pak lze po vyzvání osobně vyzvednout na nejbližší pobočce této firmy. Objednávky na Slovensko posíláme rovněž via www.zasilkovna.cz  za stejných podmínek.

b. Pokud Vám nejsme schopni dodat Vámi objednané zboží v jedné zásilce, zasílací poplatky za zásilky ze stejné objednávky Vám uhradíme my.

 

 

 

Všechny uvedené ceny jsou platné do vydání nového ceníku.

 

1. Důležité upozornění.

Při jakékoliv formě objednávky udejte prosím čitelně Vaší adresu, katalogové číslo zboží, jeho přesný název, velikost, barvu a počet objednaných kusů. Tabulku velikostí najdete na konci těchto informací. Prosíme Vás ujistěte se o Vaší velikosti, p.př. se změřte a uveďte pečlivě své míry do objednávky. Pouze tak budete mít jistotu, že Vám objednané zboží perfektně padne a ušetříte sobě i nám nepříjemné komplikace.

 

2. Termíny dodání.

a. Vzhledem k naším omezeným skladovacím prostorám musíme většinu nabízného zboží objednat od dodavatele. Zboží, které máme na skladě, odesíláme neprodleně. Pokud se Vámi objednané zboží na skladě nenachází, doručíme Vám je nejpozději do 30 dnů od přijetí Vaší objednávky. (Obvykle se snažíme učinit tak do 14 dnů). Bohužel z technických důvodů může, přes veškerou snahu, dojít k prodloužení uvedené dodací lhůty. V takovém případě se Vám předem omlouváme.

b. Úložní doba balíčku na poště je 7 dní. Načež se nám zásilka vrátí zpět a je stornována, společně s ostatními objednávkami na Vaše jméno. V takovém případě Vás uvědomíme dopisem, nebo e-mailem, s možností objednat zboží znova. Při opakovaném zaslání účtujeme pouze standardní poplatek. Prosím, vyhněte se těmto komplikacím.

c. V případě nepředvídaných závažných okolností si vyhrazujeme právo na prodloužení dodací lhůty.

 

1. Reklamace.

a. Zboží platíte až při převzetí a můžete jej v zákonem stanovené lhůtě vrátit. Vrátíte-li ho nepoužité do čtrnácti dnů, můžete jej vyměnit za jiné zboží, nebo si nechat zaslat své peníze zpět. Zboží k výměně nám zasílejte jako obyčejnou zásilku (tedy nikoliv na dobírku), v původním balení, s kopií našeho dodacího listu a s vyplněným formulářem REKLAMACE- VRÁCENÍ- VÝMĚNA, který najdete rovněž na konci těchto informací. Stručně popište proč zboží vracíte. Bez vyplnění těchto specifických údajů nelze Váš požadavek vyřídit. (Pokud jste obdrželi zboží v původním obalu, n.př. krabice od bot, s přebalem, použijte při vrácení opět přebal přes původní obal. Původní obal znehodnocený polepem, či popisem s adresou nám znemožňuje reklamaci zboží u našeho dodavatele. Z tohoto důvodu nebude taková zásilka přijata !)

b. Reklamované zboží zasílejte na stejnou zpáteční adresu jaká je uvedená na původní zásilce, tedy :

Milan B. Hofmann, c/o DAKOTA Trading Post, Plevenská 3112/3, 143 00 Praha 4 - Modřany.

!!! Zboží zaslané na jinou adresu nebude vyzvednuto a vráti se Vám nazpět !!!

c. Peníze za vrácené zboží obdržíte do čtrnácti dnů prostřednictvím peněžní poukázky C.

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ *Prosím , přiložte tento formulář k Vámi vrácenému zboží a zaškrtněte Váš požadavek

 

1. Postup.

K vracenému zboží prosíme o přiložení správně vyplněného formuláře REKLAMACE-VRÁCENÍ- VÝMĚNA (viz 4./a). Zboží, které vykazuje známky používání, nebo praní nevyměňujeme a zašleme Vám ho nazpět. Za výměnu si neúčtujeme zasílací poplatek. Veškeré reklamace přijímáme pouze písemnou formou.

 

1. Reklamační řád.

Řídíme se obecně platnými právními předpisy. Za vadu nelze považovat změnu materiálu odpovídající délce užívání, nebo závady plynoucí z nesprávné údržby, či nesprávného používání výrobku. Ze stejného důvodu neposkytujeme záruku na použité zboží.

 

1. Ochrana údajů.

Objednávkou, kterou učiníte osobně, písemně, e-mailem, telefonicky, či SMS dáváte souhlas k využití Vašich osobních údajů v rámci naší obchodní činnosti a to až do odvolání, v souladu se zákonem č. 101/ 2000 sb. na ochranu osobních údajů.

 

1. Ostatní důležité informace.

a. Vyhrazujeme si právo na změnu sortimentu a případné vyřazení položek i v průběhu platnosti katalogu.

b. Zásilky na dobírku nepřijímáme.

c. Nepřebíráme odpovědnost za případné tiskové chyby. Odstíny barev u uvedeného zboží se mohou lišit od skutečnosti, což může být podmíněno elektronickou technologií.

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ *Prosím , přiložte tento formulář k Vámi vrácenému zboží a zaškrtněte Váš požadavek