www.dakota-trading.cz  militaria, western, tramping   

O NÁS

 

Už jsme tady sedmadvacet let.

V lednu, roku 1992 jsme se dostali ke sklepním prostorám v domě na Vinohradech, v ulici Anny Letenské 4. Tak se skončilo naše harcování po burzách a ,,blešácích“ a my jsme zakotvili ve svém. Čtyři měsíce úprav a 25. května téhož roku se konečně otevřel krámek DAKOTA. Název jsme zvolili podle slavné trampské osady, jejíž chlapci křižovali brdské stezky. Zde jsme prodávali věci, které jsou naším srdcím a našemu způsobu života nejbližší.

Tak, jak jsme měli kdysi napsáno na pohlednici se zobrazením interiéru našeho krámku :

,, Věci staré, věci nové, skautské, trampské, westernové, origoš za prima láci, mají pro vás Dakoťáci“. DAKOTA – vše potřebné k táboráku i na country bál.

Za těch dvacet let si DAKOTA vytvořila pověst přátelského obchůdku s osobním přístupem k zákazníkům. Díky různorodosti našeho sortimentu jsme byli takovou malou kopií obchodní stanice (trading post) amerického pohraničí. Zboží jsme nejen prodávali, ale i půjčovali a když jsme byli zrovna při penězích i vykupovali, nebo přejímali do komisního prodeje. Kamarádi si zde přicházeli pokecat v té příjemné atmosféře věcí, z nichž mnohé by mohly vyprávět úžasné příběhy.

Bohužel krize dostihla i nás. Současné prostředí drobnému podnikání příliš nepřeje.

A tak jsme náš krámeček ve čtvrtek 24. dubna 2014 otevřeli naposledy.

Děkujeme Vám za těch nádherných dvaadvacet let a věříme, že nám i do budoucna zachováte přízeň.

Nadále budeme pokračovat jako internetová prodejna.

bowery@seznam.cz
www.dakota-trading.cz

Tel.: 733 202 986

Kontaktní adresa :

Milan B. Hofmann

c/o DAKOTA Trading Post,

Plevenská 3112/3,

143 00 Praha 4 - Modřany.